Şarköy Haber

ÜNLÜ MARKA REKLAM FİLİMİNİ ŞARKÖY’DE ÇEKTİ

Dünyaca ünlü araç markası Mercedes 50. Yılına özel hazırladığı ‘Eksik Olmayın’ temalı reklam filmini Tekirdağ’da çekti. Uçmakdere bölgesinde çekilen reklam filminde Tekirdağ’ın doğal güzelliklerine de yer verildi. ŞARKÖY’ÜN DOĞAL GÜZELLİKLERİ YER ALDI Mercedes’in Türkiye pazarındaki 50. Yılına özel ‘Eksik OlmaŞARKÖY’ÜN DOĞAL GÜZELLİKLERİ YER ALDI Mercedes’in Türkiye pazarındaki 50. Yılına özel ‘Eksik Olmayın’ reklam filmi televizyonlarda […]

10 Eylül 2017 - 14:48 'de eklendi ve 400 kez görüntülendi.
ÜNLÜ MARKA REKLAM FİLİMİNİ ŞARKÖY’DE ÇEKTİ

Dünyaca ünlü araç markası Mercedes 50. Yılına özel hazırladığı ‘Eksik Olmayın’ temalı reklam filmini Tekirdağ’da çekti. Uçmakdere bölgesinde çekilen reklam filminde Tekirdağ’ın doğal güzelliklerine de yer verildi.

ŞARKÖY’ÜN DOĞAL GÜZELLİKLERİ YER ALDI
Mercedes’in Türkiye pazarındaki 50. Yılına özel ‘Eksik Olma
ŞARKÖY’ÜN DOĞAL GÜZELLİKLERİ YER ALDI
Mercedes’in Türkiye pazarındaki 50. Yılına özel ‘Eksik Olmayın’ reklam filmi televizyonlarda dönmeye başladı. 2 dakika 19 saniyelik reklam filminin büyük bir bölümü Tekirdağ’da çekildi. Şarköy, Malkara, Süleymanpaşa ve Çerkezköy ilçelerinde çekilen reklamda Mercedes’in nostaji araçları da yer aldı.
UÇMAKDERE
Edirne’nin Uzunköprü ilçesinde tarihi köprüyle başlayan reklam filmi, Şarköy ilçesi Uçmakdere mahallesi’ndeki Dalyan görüntüleri ile devam ediyor. Şarköy ve Uçmakdere yollarında seyreden araç görüntüleri yer alıyor. Reklamın bir bölümünde ise Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde 59 plakalı itfaiye aracı kareye giriyor.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER